Bolesław Kraus
3S

Doświadczony menadżer od 14 lat związany z branżą telekomunikacyjną, specjalista w dziedzinie zarządzania, sprzedaży i rozwoju biznesu. Wizjoner przekuwający swoje idee w prawdziwe przedsięwzięcia.
Swoje doświadczenie zdobywał w takich spółkach jak Orange S.A., czy Crowley Data Poland, odpowiadając za współpracę z operatorami telekomunikacyjnymi. W Global Crossing, a po połączeniu w Level3 Communication rozwijał sprzedaż także za granicą.  Następnie założył Varion Telecom, operatora telekomunikacyjnego, specjalizującego się w usługach data center, w której był większościowym udziałowcem i prezesem zarządu. Po około dwóch latach spółka w wyniku znacznego wzrostu sprzedaży rozpoczęła budowę własnego data center po czym została kupiona przez TelecityGroup.  Tam odpowiadał za kwestie związane z przejętą spółką, koordynację procesu budowy data center oraz za rozwój biznesu TelecityGroup w Polsce.
Z wykształcenia jest magistrem geografii, ukończył również podyplomowe studia na kierunku zarządzanie oraz posiada dyplom Executive MBA.